Υπάλληλος για το τμήμα Μισθοδοσίας

Ο Όμιλος Electra Hotels & Resorts, o  οποίος δραστηριοποιείται 60 χρόνια στον ξενοδοχειακό κλάδο σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Ρόδο και Κεφαλονιά,

αναζητά για τα κεντρικά γραφεία στην Αθήνα ένα/μία

Υπάλληλο στο τμήμα Μισθοδοσίας (PRL0624)

Περιγραφή Θέσης:

Αναζητούμε έναν/μία Υπάλληλο Γραφείου για το Τμήμα Μισθοδοσίας  για να ενταχθεί στην ομάδα μας. Ο/Η ιδανικός/ή υποψήφιος/α θα είναι υπεύθυνος/η για την ωρομέτρηση και τη διαχείριση του συστήματος ΕΡΓΑΝΗ.

Κύρια Καθήκοντα:

  • Διορθώσεις και έλεγχος των ωρών εργασίας των εργαζομένων.
  • Διαχείριση και ενημέρωση του συστήματος ΕΡΓΑΝΗ.
  • Παροχή υποστήριξης στους εργαζόμενους για θέματα ωρομέτρησης.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο σε Λογιστική, Οικονομικά, Διοίκηση Επιχειρήσεων, Διοίκηση Ανθρώπινου Δυναμικού ή συναφές αντικείμενο.
  • Γνώση του συστήματος ΕΡΓΑΝΗ
  • Ικανότητα εργασίας με ακρίβεια και προσοχή στη λεπτομέρεια.
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και πνεύμα συνεργασίας.
  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής γλώσσας και βασική γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου και προτεραιοτήτων.
  • Προηγούμενη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί προσόν.
  • Εξοικείωση με εργαλεία ωρομέτρησης θα συνεκτιμηθεί.

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Φιλικό και δυναμικό περιβάλλον εργασίας.
  • Ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη και εξέλιξη.

Παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα δηλώνοντας το κωδικό της θέσης.

* Τα στοιχεία των αιτήσεων θα παραμείνουν εμπιστευτικά
* Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τις/τους υποψήφιες/ους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.

Δεν ξέρετε τί να διαλέξετε;
Ένα μέλος της ομάδας μας είναι πάντα διαθέσιμο για να σας βοηθήσει με τις διαθέσιμες επιλογές
Καλέστε μας (+30) 210 33 70 100
Συνομιλία στο Facebook