Οργανώστε την εκδήλωσή σας σε μια από τις αίθουσες του Electra Metropolis. Έξι καλοσχεδιασμένες, φυσικά φωτισμένες αίθουσες μπορούν να εξυπηρετήσουν τις ανάγκες έως και 160 συμμετεχόντων, καλύπτοντας κάθε είδους εκδήλωση ανεξαρτήτως μεγέθους ή στόχευσης (κοινωνική, πολιτική, εταιρική κ.λπ.). Υπάρχει απόλυτη ευελιξία στο σχεδιασμό της κάθε εκδήλωσης και η προσθήκη εξατομικευμένων υπηρεσίων είναι η ειδικότητά μας. Ένα μεγάλο πρόσθετο πλεονέκτημα: η εκπληκτική οπτική πρόσβαση στο Αρχαίο Θεμιστόκλειο Τείχος (το Jasmine ενσωματώνει ένα τμήμα του), που δημιουργεί ένα αξέχαστο σκηνικό.
A member of our team is always there for you to help you find the available options
Call us (+30) 214 1006 200
Email
Facebook chat
Special Offer
For Hotel guests only:
Enjoy a culinary delight at our hotel restaurant, for 40€ per person (20€ for children up to 12 years). The offer includes a selection of three options from the salad, main course, and dessert a-la carte menu, complemented by a glass of wine, beer, or a soft drink. Elevate your dining experience with us, by replying with your interest to info.kef@electrahotels.com.